Hakkımızda

Gazi-Medya.fw

Kutlusevda.com ilk olarak 2004 yılında Ülkücü Platform olarak yayın hayatına başlamıştır. Çeşitli nedenlerden dolayı aksaklıklar olsa da 2006 yılına kadar ülkücü davaya hizmet ederek yayın hayatına devam etmiştir. Kutlusevda.com domaini farklı amaçlar için kullanırak 2015 yılının Aralık ayına kadar aynı kişi tarafından kayıt altında tutulmuştur.

 

2015 yılının Aralık ayında GAZİ Medya Elektronik Yayuncılık Hizmetleri‘nin bünyesine katılmıştır. Kutlusevda.com domaini yeniden Ülkücü Dava’ya hizmet için kullanılmaya başlanmıştır.

Sitemizde Başbuğ Alparslan Türkeş’in hayatını, yazılarını ve fotoğraflarını; Ülkücü Hareket’in geçmişi ve bugünü hakkında yazıları, fotoğraf ve resimleri ; Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim çalışmalarını ve paylaşımlarını; Türk Müziği’ne katkı sağlayan Ülkücü ve Milliyetçi Sanatçılarımızın eserlerini; Türk Töresi ve Türk Dünyası’na ait tarihsel ve yapısal süreçleri; Türk Dünyası için çaba sarfetmiş önemli şahsiyetlerin hayatlarını ve anılarını bulabilirsiniz.

Site amacı Ülkücü Hareketin Bilgi Platformu olmaktır. Temiz ve saygın bir siyasi blog olarak web sektöründe yer edinmektir.

ne-mutlu-turkum-diyene

Kutlusevda.com Yönetimi